04Հկտ2021

Աշնանային ընդհանու պարապմունքներ (աշնանային եղանակային օրացույցից կախաված․ եթե անձրևային չէ, բակ-պարտեզի տարածքներում՝ յուրաքանչյուր խումբ իր տարածքը գիտի․․․)
Ընդհանուր պարապմունքի վայր,  պատասխանատուներ
Հոկտեմբերի 4-8 «Ջան Երևան» ուրբաթ-համերգ նախագծի փորձեր 
Պատասխանատուները ծրագիրը հրապարակում են բլոգում, հղումը տեղադրում էջում
երկուշաբթի
1․ 5 տարեկաններ, Սեդա Վիրաբյանի առաջին դասարան, դասարան- սրահ, պատասխանատու՝ Սեդա Վիրաբյան
2․ Արմինե Մովսիսյանի, Լիլյա Զախարյանի, Հռիփսիմե Առաքելյանի դասարաներ՝ երկրորդ հարկի հարթակ, պատասխանատու՝ Հռիփսիմե Առաքելյան
3․ Նելի Թովմասյանի, Սաթենիկ Սիմոնյանի դասարաներ՝ երկրորդ հարկի հարավային հարթակ․ պատասխանատու՝ Սաթենիկ Սիմոնյան
4․ 2-րդ դասարաններ, առաջին հարկի սրահ, պատասխանատու՝ Լիլիթ Սահակյան 

Երեքշաբթի
1․
5 տարեկաններ, Սեդա Վիրաբյանի առաջին դասարան, դասարան- սրահ, պատասխանատու՝ Սեդա Վիրաբյան
2․ Արմինե Մովսիսյանի, Լիլյա Զախարյանի, Հռիփսիմե Առաքելյանի դասարաներ՝ երկրորդ հարկի հարթակ, պատասխանատու՝ Հռիփսիմե Առաքելյան
3․ Նելի Թովմասյանի, Սաթենիկ Սիմոնյանի դասարաներ՝ երկրորդ հարկի հարավային հարթակ․ պատասխանատու՝ Սաթենիկ Սիմոնյան
4․ 4-5-րդ դասարաններ,  առաջին հարկի սրահ, պատասխանատու՝Մարինե Ոսկանյան

Չորեքշաբթի
1․ 5 տարեկաններ, Սեդա Վիրաբյանի առաջին դասարան, դասարան- սրահ, պատասխանատու՝ Սեդա Վիրաբյան
2․ Արմինե Մովսիսյանի, Լիլյա Զախարյանի, Հռիփսիմե Առաքելյանի դասարաներ՝ երկրորդ հարկի հարթակ, պատասխանատու՝ Հռիփսիմե Առաքելյան
3․ Նելի Թովմասյանի, Սաթենիկ Սիմոնյանի դասարաներ՝ երկրորդ հարկի հարավային հարթակ․ պատասխանատու՝ Սաթենիկ Սիմոնյան
4․ 2-րդ դասարաններ, առաջին հարկի սրահ, պատասխանատու՝ Լիլիթ Սահակյան 

Հինգշաբթի

1․5 տարեկաններ, Սեդա Վիրաբյանի առաջին դասարան, դասարան- սրահ, պատասխանատու՝ Սեդա Վիրաբյան
2․ Արմինե Մովսիսյանի, Լիլյա Զախարյանի, Հռիփսիմե Առաքելյանի դասարաներ՝ երկրորդ հարկի հարթակ, պատասխանատու՝ Հռիփսիմե Առաքելյան
3․ Նելի Թովմասյանի, Սաթենիկ Սիմոնյանի դասարաներ՝ երկրորդ հարկի հարավային հարթակ․ պատասխանատու՝ Սաթենիկ Սիմոնյան
4․ 4-5-րդ դասարաններ,  առաջին հարկի սրահ, պատասխանատու՝ Մարինե Ոսկանյան

Ուրբաթ
1․ 5 տարեկաններ, Սեդա Վիրաբյանի առաջին դասարան, դասարան- սրահ, պատասխանատու՝ Սեդա Վիրաբյան
2․ Արմինե Մովսիսյանի, Լիլյա Զախարյանի, Հռիփսիմե Առաքելյանի դասարաներ՝ երկրորդ հարկի հարթակ, պատասխանատու՝ Հռիփսիմե Առաքելյան
3․ Նելի Թովմասյանի, Սաթենիկ Սիմոնյանի դասարաներ՝ երկրորդ հարկի հարավային հարթակ․ պատասխանատու՝ Սաթենիկ Սիմոնյան
4․ 2-րդ դասարաններ, առաջին հարկի սրահ, պատասխանատու՝ Լիլիթ Սահակյան 

Թողնել պատասխան

Ձեր էլ-փոստի հասցեն չի հրապարակվելու։ Պարտադիր դաշտերը նշված են *-ով