22 Հունվարի, 2022
11 11 11 AM
Ընկուզախաղերից մինչև ընկուզե խամաճիկների թատրոն
Մեդիահմտությունների փոխանցում
«Խրձիկ» պարային համույթ
Երակացված օր․ հունվարի 24-27
Ձմեռային ստուգատեսային ճամբար․
Պատմում ենք Տարեհացի մասին
Մարզական ստուգատես
Ապարանի ջրամբար
Մեդիաստեղծագործական ստուգատես. «Դդմային կերպարներ, գովքեր, հանելուկներ, հեքիաթներ»
Ձմեռային մարզական խաղեր Ջրվեժ անտառապարկում
Լրահոս
Ընկուզախաղերից մինչև ընկուզե խամաճիկների թատրոն Մեդիահմտությունների փոխանցում «Խրձիկ» պարային համույթ Երակացված օր․ հունվարի 24-27 Ձմեռային ստուգատեսային ճամբար․ Պատմում ենք Տարեհացի մասին Մարզական ստուգատես Ապարանի ջրամբար Մեդիաստեղծագործական ստուգատես. «Դդմային կերպարներ, գովքեր, հանելուկներ, հեքիաթներ» Ձմեռային մարզական խաղեր Ջրվեժ անտառապարկում
Հնվ
2019
8

Նախագծային ճամբար. հունվարի 9

8։00-ից՝ ուսումնական երթ դեպի կրթահամալիր միասնական, անհատական երթուղիներով 9։00-9։30՝ ընդհանուր պարապմունք, պատասխանատու՝ Փիրուզ Հարությունյան10:00՝ կրտսեր դպրոցի ջոկատներ. «Ամանորյա օտարալեզու երգեր» համերգ-ներկայացման փորձեր. պատասխանատու՝ Անի Մրտեյան, Գայանե Փարվանյան, Մարինե Ոսկանյան 9։30-11:00՝ուսումնական ճամբարների մեկնարկ Արևելյան ճամբարում4-5-րդ դասարանցիներ. անհատական նախագծայինպլաններ. Նախագծի ղեկավարներ՝ Իվետա Ջանազյան, Մարինե Ամիրջանյան, Անի Մրտեյան, Գայանե Փարվանյան11:00՝ 4-5-րդ դասարանցիներ.

Հնվ
2019
7

Առավոտյան ընդհանուր պարապմունք

Հունվարի 8, երեքշաբթի, պատասխանատու`Փիրուզ Հարությունյան08:50-09:00 Պարատուն09:00-09:30 Ս. Ծննդյան Ավետիսներ Ազգային Ավետիս  Ավետիս (Այսօր տոն է սուրբ ծննդյան) Dona Nobis Pacem Silent Night Silent night  Little Snowflake  Շնորհավորանք, հայտարարություններ Ուսումնական 2-րդ շրջանի առաջին օրվա ծրագրի ներակայացում

Հնվ
2019
4

Նախագծային ճամբար. հունվարի 8

8։00-ից՝ ուսումնական երթ դեպի կրթահամալիր միասնական, անհատական երթուղիներով 9։00-9։30՝ ընդհանուր պարապմունք, պատասխանատու՝ Փիրուզ Հարությունյան 9։30-ից՝ուսումնական ճամբարների մեկնարկ Արևելյան ճամբարում4-5-րդ դասարանցիներ. անհատական նախագծային պլաններ. Համակարգող՝ Անահիտ Գևորգյան13-րդ դասարանցիները՝ ըստ ջոկատների, համակարգող՝ Դասվարներ«Ձմեռային պարտեզ»  13։00-13։30՝ ընդհանուր պարապմունք. կրտսեր դպրոցի ջոկատներ. «Ամանորյա օտարալեզու երգեր» համերգ-ներկայացման փորձեր. պատասխանատու՝ Անի Մրտեյան, Գայանե