29 Հունիսի, 2022
11 11 11 AM
Ծիրանի համեղ հյութ
Ծիրանաթափ Արևելքում
Ծիրանաթափ Արևելքում
Եթերում Բզեզիկ ռադիոն է
«Մուտք կրթահամալիր» ճամբարի ամփոփում
«Ջա՜ն, լողափ»  լողափային գործունեության ստուգատես
Մաթեմատիկական ճամբար: Math-o-mir ծրագիր
Խնձորուտոցի
Լողափային բաց ճամբար
2021-2022 ուսումնական տարի․ հաշվետվություններ
Լրահոս
Ծիրանի համեղ հյութ Ծիրանաթափ Արևելքում Ծիրանաթափ Արևելքում Եթերում Բզեզիկ ռադիոն է «Մուտք կրթահամալիր» ճամբարի ամփոփում «Ջա՜ն, լողափ»  լողափային գործունեության ստուգատես Մաթեմատիկական ճամբար: Math-o-mir ծրագիր Խնձորուտոցի Լողափային բաց ճամբար 2021-2022 ուսումնական տարի․ հաշվետվություններ

Մայիսյան հավաք 2022, մայիսի 23-27

Ուսումնական մայիս․ ուղեցույց
Ուսումնական օրացույց
Հեղինակային կրթական ծրագրի հեղինակների ստեղծագործական հավաք 2022

8:00-ից՝ ուսումնական երթ կրթահամալիր անհատական և միասնական երթուղիներով
09։00-09։15 Առավոտյան ընդհանուր պարապմունք Արևելյան դպրոցի հարթակներում․
 1-3-րդ դասարաններ, սրահ, Երաժիշտ Տաթև Մանվելյան 
 4-5-րդ դասարաններ, վերնատուն․ Երաժիշտ Մարինե Ոսկանյան
09։20՝ միասնական ժամատախտակով՝ ուսումնական պարապմունքներ՝ հրապարակված դասացուցակով 
13։30-17։00՝ երկարացված օրվա ծրագիր 

Մայիսի 23
11։00՝ 3-րդ դասարաներ երաժշտության ընտրության ստուգատես, Տաթև Մանվելյան և ընկերներ
13։00՝  Երաժշտական ուսումնական նյութերի ձայնագրությունների ներկայացում.  Արևելյան դպրոց, Վերնատուն
 14։00՝ հանդիպում մենթոր Գևորգ Հակոբյանի հետ.  Արևելյան դպրոց-պարտեզ
մայիսի 24
09։00-16։00 էկոնախագիծ Գետամեջ գյուղում․ Հայրենագետների ընտրությամբ խումբ
11:00, 1-րդ րդ դասարաներ երաժշտության ընտրության ստուգատես, Տաթև Մանվելյան և ընկերներ
Մայիսի 25

11:00, 2-րդ րդ դասարաներ երաժշտության ընտրության ստուգատես, Տաթև Մանվելյան և ընկերներ
Մայիսի 26

10:30, Համբարձման ծես նախակրթարանում
13:00, 4-5-րդ դասարանների և 6-8-րդ դասարանների երաժշտության ընտրության ստուգատես
09։00-16։00 էկոնախագիծ Գետամեջ գյուղում․ Արմինե Գոգինյան և ընկերներ
Մայիսի 27

10։30-11։00 — Նախակրթարանի օրքայլք կրթական պարտեզով. Արևելյան դպրոց
11:30-12:20- հարթակում ծնողն է, համակարգումը՝ Տաթև Սահակյանի
Մեր տոնը բարձունքին

Մայիսի 26 — Արմինե Մովսիսյան և ընկերներ — Տրդատավանք (Թեժայռուք)
Մայիսի 27 — Սաթենիկ Սիմոնյան, Նելլի Թովմասյան և ընկերներ — Ջուխտակ Վանք
Սիդոնյա Վիրաբյան և ընկերներ —  Ապարանի ջրամբար
Մարիամ Մանասյան և ընկերներ — Քայլարշավ Ապարանի Թուխ Մանուկ
Իվետա Ջանազյան և ընկերներ «Կլոճի դոշ» 

Մայիս ամսվա լուսաբանման պատասխանատուներ
Ենթակայքի
Ամենօրյա ռադիո-թողարկումների
Խոշորացուց TV

Թողնել պատասխան

Ձեր էլ-փոստի հասցեն չի հրապարակվելու։