29 Հունիսի, 2022
11 11 11 AM
Ծիրանի համեղ հյութ
Ծիրանաթափ Արևելքում
Ծիրանաթափ Արևելքում
Եթերում Բզեզիկ ռադիոն է
«Մուտք կրթահամալիր» ճամբարի ամփոփում
«Ջա՜ն, լողափ»  լողափային գործունեության ստուգատես
Մաթեմատիկական ճամբար: Math-o-mir ծրագիր
Խնձորուտոցի
Լողափային բաց ճամբար
2021-2022 ուսումնական տարի․ հաշվետվություններ
Լրահոս
Ծիրանի համեղ հյութ Ծիրանաթափ Արևելքում Ծիրանաթափ Արևելքում Եթերում Բզեզիկ ռադիոն է «Մուտք կրթահամալիր» ճամբարի ամփոփում «Ջա՜ն, լողափ»  լողափային գործունեության ստուգատես Մաթեմատիկական ճամբար: Math-o-mir ծրագիր Խնձորուտոցի Լողափային բաց ճամբար 2021-2022 ուսումնական տարի․ հաշվետվություններ

Մայիսյան հավաք․ Մայիսի 10-13

Ուսումնական մայիս․ ուղեցույց
Ուսումնական օրացույց
Հեղինակային կրթական ծրագրի հեղինակների ստեղծագործական հավաք 2022

8:00-ից՝ ուսումնական երթ կրթահամալիր անհատական և միասնական երթուղիներով
09։00-09։15 Առավոտյան ընդհանուր պարապմունք Արևելյան դպրոցի հարթակներում․
 1-3-րդ դասարաններ, սրահ, Երաժիշտ Տաթև Մանվելյան 
 4-5-րդ դասարաններ, վերնատուն․ Երաժիշտ Մարինե Ոսկանյան
09։20՝ միասնական ժամատախտակով՝ ուսումնական պարապմունքներ՝ հրապարակված դասացուցակով 
13։30-17։00՝ երկարացված օրվա ծրագիր 

Մայիսի 10
10։10՝ Հարթաակում ծնողն է… ․ համակարգումը՝ Անահիտ Գևորգյանի
11։55՝ բանավոր մաթեմատիկա ընտրությամբ գործունեությունն առաջին դասարանում՝ ստուգատես Արևելյան դպրոցում․ Գրետա Բակունց
10։00՝ ուսումնական բաց պարապմունք Շենգավիթ հնատեղիում։ 4-1 դասարան, Իվետա Ջանազյան

Մայիսի 11
09։30-11։00 Հարթակում ծնողն է, Մարիա Մարկոսյանի հայրը՝ նկարիչ-ճարտարապետ Արտավազդ Մարկոսյան․ Դիզայնի ընտրությամբ խումբ, Թամար Հարությունյան
10։00-11։00 4-5-րդ դասարանցիների «Ոսկերչություն» ընտրությամբ գործունեություն․ Դավիթ Պետրոսյան և ընկերներ
10:00՝ Երաժշտական համագործակցություն-Արևելք, Արևմուտք
14:30՝ Պարատուն.Արևելյան դպրոց-պարտեզ
Մայիսի 12
11:55՝ մաթեմատիկայի ընտրությամբ գործունեության ստուգատես 4-5-րդ դասարաններում.  Արևմտյան դպրոց-պարտեզ
 11.00-12.40 Սովորող-սովորեցնող։ Միջին դպրոց, Նունե Թեմուրյան և ընկերներ․ Համակարգումը՝ Իվետա Ջանազյանի

Մայիսի 13
11:05՝ մարզական ստուգատես. Արևելյան և Հյուսիսային դպրոց-պարտեզ 4-րդ դասարանցիներ «Սեբաստիա» հեծանվաուղի
11։05- 12։35 Սամուել Խուդոյանի հայր՝ Ռաֆաել Խուդոյան․ դասավանդող՝ Իվետա Ջանազյան․  «Լեռնային պատրաստություն»  դասարանցիներ և հետաքրքրվողներ
11:05- 11:55՝ Արևելյան և Հյուսիսային դպրոց-պարտեզ 4-րդ դասարանցիներ «Սեբաստիա» հեծանվաուղի․ համակարգումը՝ Գայանե Սարգսյանի
11:55՝ մաթեմատիկայի ընտրությամբ գործունեության ստուգատես երրորդ դասարաններում. Հյուսիսային դպրոց-պարտեզ
12:55-13:35՝ Արևելյան և Հյուսիսային դպրոց-պարտեզի 5-րդ դասարանցիներ «Սեբաստիա» հեծանվաուղի․ համակարգումը՝ Գայանե Սարգսյանի

Մայիսի 14
 «Մաքրություն օր»․ Գագարին նախագիծով, համակարգումը՝ Իվետա Ջանազյանի

Մայիս ամսվա լուսաբանման պատասխանատուներ
Ենթակայքի
Ամենօրյա ռադիո-թողարկումների
Խոշորացուց TV

Թողնել պատասխան

Ձեր էլ-փոստի հասցեն չի հրապարակվելու։