հունվարի 11-15, առաջին շաբաթ

Ուսումնական ճամբար 2021․ ուղեցույց
Աշխատակարգ
08։00-ից՝ Ուսումնական երթուղիներով սովորողների երթը դպրոց
08։45-ից՝ պարատուն Արևելքի սրահում
2-4 տարեկանների պարտեզ ․ Հասմիկ ՀարությունյանՔրիստինե Հովսեփյան
09։00-09։20՝ ճամբարային ընդհանուր պարապմունք ջոկատներով․
Մարինե Ոսկանյան, Տաթև Մանվելյան
09։20-13։00 Ձմեռային ուսւոմնական ստուգատեսային ճամբարային աշխատանք ջոկատներով՝ հրապարակած նախագծերով
09։20-10։30՝ 4-5-րդ դասարանցիների ընտրությամբ գործունեություն
11։00՝ Արևելքի երգչախմբի առաջին փորձը, Մարինե Ոսկանյան․ Վերնատուն
12։00՝ Արևելքի գործիքային նվագախմբի փորձ․ Տաթև Մանվելյան․
11։00-13։00՝ 4-5-րդ դասարանցիների աշխատանքը՝ ջոկատներով
13։00- 17։00 երկարացված օրվա ճամբար
Ստուգատեսներ
1․ Հանրակրթական Դիջիթեք Դիջիթեքի հայտագրման նոր կայքէջը
2․ Ազգագրական փառատոնՕրացույց
3․ Բնագիտատեխնիկական
4․ Ձմեռային մարզական խաղեր
5․ Ձյունե, սառցե քանդակներ

Համերգային նախագծեր
Հունվարի 13․ 13։00՝ Այսօր արևն արդարության․ ավետիսներ Մարմարյա սրահ, Մասնակիցներ՝ Մարինե Ոսկանյան, Արևելքի երգչախմբի 15 մասնակից․․․
Հունվարի 12․
12։00 Երևանի Գեղասահքի և հոկեյի մարզական դպրոց․ Թարգմանիչների և Մարզիկներ ջոկատներ, Գայանե Փարվանյան, Անի Մրտեյան, Սյուզան Սարգսյան, մարզիչներ՝ Անդրանիկ Դարբինյան, Հասմիկ Սիմոնյան
Հունվարի 13Ջրվեժ, Ձմեռային մարզական խաղեր․ Համակարգումը՝ Իվետա Ջանազյանի, Մարինե Ամիրջանյաի ջոկատներ, մարզիչներ՝ Անդրանիկ Դարբինյան, Հասմիկ Սիմոնյան
11։30՝ Սոս Սարգսյանի անվան համազգային թատրոն ․ «Մենք», «Մունետիկ» ջոկատներ
Հունվարի 14․
10։00՝ Սևաբերդ Մաթեմատիկների ջոկատ․ Սմբատ Պետրոսյան
10։30՝ Երևանի Գեղասահքի և հոկեյի մարզական դպրոց․ Էկո-հայրենագետների ջոկատ, ,Իվետա Ջանազյան, Արմինե Գոգինյան,մարզիչ՝ Արինա Թումասյան
10։00՝ Սևաբերդ․ «Ժպտերսիկներ» «Շողեր» ջոկատներ, Մարզիկներ՝ Անդրանիկ Դարբինյան, Հասմիկ Սիմոնյան, դասվարներ՝Արմինե Մովսիսյան, Նելլի Թովմասյան
Հունվարի 15-17Արատեսյան ճամբար, համակարգումը՝ Նառա Նիկողոսյան, Անահիտ Գևորգյան
Հունվարի 15․ Ավ․ Իսահակյանի տուն թանգարան․ Խոշորացույց ջոկատ, Մարինե Ամիրջանյան
Կոտայքի մարզ, գյուղ Զառ, ձմեռային մարզական խաղեր, ձնե քանդակներ․․․ «Օր օրի», «Խխունջ» ջոկատներ, Մարզիկներ՝ Անդրանիկ Մանուչարյան, Հասմիկ Սիմոնյան, դասվարներ՝
Սաթենիկ Սիմոնյան, Հռիփսիմե Առաքելյան, Արմինե Մովսիսյան
Ճամբարային ռադոների պատասխանատու ջոկատներ
Ճամաբարային Խոշորացույց TV, Նելլի Թովմասյանի Շողեր ջոկատ
Ճամբարային շաբաթը՝ դասավանդողներ բլոգում
Լիլյա Զախարյան
Մարինե Ամիրջանյան
Անի Մրտեյան
Սաթենիկ Սիմոնյան
Նելլի Թովմասյան
Արմինե Մովսիսյան
Մերի Գրիգորյան
Տաթև Թամազյան
Գայանե Սարգսյան
Իվետա Ջանազյան
Նունե Խաչիկօղլյան
Քրիստինե Պողոսյան
Աննա Ստեփանյան
Արմինե Սաֆարյան
Թամար Հարությունյան

Թողնել պատասխան

Ձեր էլ-փոստի հասցեն չի հրապարակվելու։ Պարտադիր դաշտերը նշված են *-ով