There live the blind texts
There live the blind texts
There live the blind texts
There live the blind texts
There live the blind texts
There live the blind texts
There live the blind texts
There live the blind texts
There live the blind texts
There live the blind texts
There live the blind texts
There live the blind texts
There live the blind texts
There live the blind texts
There live the blind texts
There live the blind texts
There live the blind texts
There live the blind texts

Հեռավար ուսուցման շաբաթ. մարտի 16-20

Կրթահամալիրի տնօրենի սուրհանդակները
Առանց մահանայի ուսուցման շրջան
Մի բաց նամակ ամնենքին
Հրաման


Մարտի 2-6-ի հեռավար ուսուցման շաբաթվա դպրոցի ղեկավարի ամփոփումը

Առցանց աշխատանքի շրջանը  կազմակերպիչների համար՝

  • ուսումնասիրել սովորողների բլոգները
  • անհատական առցանց նախագծեր իրականացնել
  • սովորողների բլոգներից՝ ծաղկաքաղ անել և հրապարակել ենթակայքում

Առցանց աշխատանքի շրջանը դպրոցի ղեկավարի համար՝

  • ուսումնասիրել դասավանդողների բլոգները
  • ծրագրեր, կարգեր
  • դիտարկումներ, մշակումներ

Առցանց աշխատանքի շրջանը դասավանդողների համար՝

  • հիմնական աշխատանք՝ սովորողների համար առաջադրանքների կազմում, առցանց աշխատանք, հրապարակումներ
  • լրացուցիչ աշխատանք՝ կարգեր, ծրագրեր, հոդվածներ, այլ


Մարտի 16-20-ի նախագծեր
2-5 տարեկանների խումբ, Հասմիկ Հարությունյան
Լիլյա Զախարյանի 6 տարեկանների իմացումի հրճվանքի » առաջին տարի
Անահիտ Հարությունյանի 2-րդ դասարան
Սաթենիկ Սիմոնյանի 1-ին դասարան
Հռիփսիմե Առաքելյանի 1-ին դասարան
Նելլի Թովմասյանի 1-ին դասարան

Մերի Գրիգորյանի 2-րդ դասարան
Տաթև Թամազյանի 2-րդ դասարան
Արմինե Մովսիսյանի 3-րդ դասարան
Հասմիկ Ղազարյանի 3-րդ դասարան
Լիլիթ Սահակյանի 3-րդ դասարան
Սյուզան Սարգսյան, ուսուցչի օգնական
Անահիտ Գևորգյան, կազմակերպիչ

Անի Մրտեյան, անգլերեն
2-րդ դասարան
3-րդ դասարան
5-րդ դասարան
Գայանե Փարվանյան
2-դաս
3-դաս
4-դաս
5-դաս
Լիլիթ Սարգսյան, անգլերեն. 4-րդ դասարան
Սմբատ Պետրոսյան, մաթեմատիկա 4-5-րդ դասարան
Նառա Նիկողոսյան, մայրենի լեզու, 4-րդ դասարան
Մարինե Ամիրջանյան, մայրենի լեզու, 4-5-րդ դասարան
Իվետա Ջանազյան, բնագիտություն, հայրենագիտություն, 4-5-րդ դասարան
Մարինե Ոսկանյան, երաժշտություն
Թամար Հարությունյան, տեխնոլոգիա
Անահիտ Գևորգյան, կազմակերպիչ
Շողիկ Պողոսյան, ջերոց-լաբորատորիա
Նառա Հարությունյան, մարմնակրթություն

Ամենօրյա ռադիո թողարկումների հրապարակում
«Խոշորացույց TV-ի» պատասխանատու՝ Սմբատ Պետրոսյան
Ամենօրյա նախագծերի ադյունքների հրապարակում բլոգներում, ենթակայքում
Սովորողների ամենօրյա հեռավար ուսուցման հաշվառում

Թողնել պատասխան

Comment
Name*
Mail*
Website*