Ուսումնական օրացույց

01Հկտ2017

2017-2018 ուսումնական տարվա ուսումնական օրացույցի հավելված

Հոկտեմբերի 2-14՝Գրաբարի օրեր. թարգմանչաց տոն
                                         Երանուհի Խլղաթյան
Հոկտեմբերի 2-5՝ «սովորող-սովորեցնող» նախագիծ, Ավագ դպրոցի Հերմինե Անտոնյանի սովորողները բլոգավարության հմտություններ են փոխանցում 4-5 դասարանցիներին
Հոկտեմբերի 6՝   «ուսումնական պարապմունք՝ համերգ» Երաժշտության կենտրոնի համերգը Արևելյան դպրոցում
                                     Կոմիտասյան ֆլեշմոբ+Գետը համայնքում, Նելի Արղության, Իվետա Ջանազյան

Հոկտեմբերի 12-15՝ «Երևանյան օրեր»   Իվետա Ջանազյան
Հոկտեմբերի 16՝ Շախմատի միջդպրոցական առաջնություն. Արևելյան դպրոց, Առնոլդ Միքայելյան
Հոկտեմբերի 16-20՝ «Գույների Օշական կամ ճամփորդությամբ ուսուցում»,  նախագիծ 1-3-րդ դասարաններ
                                             Սաթենիկ Սիմոնյանի 2-րդ դասարան, Արմինե Մնացականյանի 1-ին դասարն
Հոկտեմբերի  19՝ «Ֆոտո-ֆլեշմոբ».  երկարացված օրվա ճամբար. համակարգող՝ Նունե Խաչիկօղլյան
Հոկտեմբերի 20՝ Գեղարվեստը Արևելքում նախագծի ներկայացում, Հասմիկ Թոփչյան
                                     Սահյանական օրերի ամփոփում. ընթերցումներ, Մարինե Ամիրջանյան
                                   Շախմատի միջդպրոցական առաջնություն. եզրափակիչ հանդիպումներ. Մեդիակենտրոն
Հոկտեմբերի 23-27՝  «Իմացումի հրճվանք» ծրագրի կրտսերների «Հոկտեմբերիկ» ստուգատես
                                            «Թթուդիկ» ծես
                                              25-ին, ժամը 10:00, 4-5-րդ դասարաններ
                                                                       Մերի Գրիգորյանի 3-րդ դասարան
                                              26-ին, ժամը 11:30-12:30 Արմինե Մնացականյանի 1-ին դասարան
                                                                       11:00 Հասմիկ Ղազարյանի 1-ին դասարան
                                                                      10.30-11.30 Անահիտ Հարությունյանի 2-րդ դասարան
                                             27-ին, ժամը 12:00 Սաթենիկ Սիմոնյանի 2-րդ դասարան
                                                          ժամը 10:30 Տաթև Թամազյանի 3-րդ դասարան


Հոկտեմբերի 30-նոյեմբերի 5 -

  • «Ուսումնական աշուն» նախագիծ 

Հոկտեմբերի 6  Բնագիտության ֆլեշմոբ
Հոկտեմբերի 13   Մայրենիի ֆլեշմոբ
Հոկտեմբերի 18  Ռուսերենի ֆլեշմոբ
Հոկտեմբերի 20 Անգլերենի ֆլեշմոբ
Հոկտեմբերի 25 Մաթեմատիկայի ֆլեշմոբ
Հոկտեմբերի 27 Շախմատի ֆլեշմոբ

Թողնել մեկնաբանություն