Հեղինակային մանկավարժության հեղինակների ամենամյա մայիսյան 12-րդ հավաք. Օր երրորդ

Մայիսի 12, ուրբաթ

Մայիսի 10-13

Մայիսի 12, ուրբաթ

09.00-09.15` ընդհանուր պարապմունք
09.30-12.30` հավաքի ստուգատեսային նախագծեր
9։30-11։00՝ շրջայց կրթահամալիրի տնօրենի հետ. տեխնոլոգիական հանրակրթություն. երթուղին՝ Մայր դպրոց-սարալանջ-Հյուսիսային դպրոց
մասնակիցներ՝ Մառա Մկրտչյան, Անահիտ Հովսեփյան, Անահիտ Պետրոսյան
10։00` «Ազգային տարազի պատմությունը. վերարտադրության նոր մոտեցումներ» Լիլիթ Մելիքյանի հետ, Անի Հովհաննիսյան և սովորողներ, Կենտրոնական ընթերցասրահ
մասնակիցներ՝ Հասմիկ Թոփչյան, 4 սովորող
11։00-11։30` շրջայցի բաց-բացօթյա ամփոփում-ճեպազրույց
10:00՝ -10:30՝ 4-5-րդ դասարաններ, քոլեջի ուսանողներ, Մարինե Ոսկանյան, Սյուզի Մարգարյան, վայրը` Բանգլադեշի Կասկադ, տե՛ս Սովորող-սովորեցնող նախագիծ:
12:00 12:35՝    «Բացօթյա մաթեմատիկական ֆլեշմոբ» 2-10 տարեկաններ, Լիանա Համոբյան, դասվարներ
12.35-13.00` ընդմիջում
13։00՝ «Ցտեսություն» ուսումնական նախագիծ. Նարե Ղալամքարյանի «Մոլորակ B 612» ֆոտոցուցահանդեսը. «Հարթակ» ակումբ
մասնակիցներ`Լևոն, Հրաչ Ղարամքալյանններ, Արշակ Առուստամյան, Գևորգ հովհաննիսյան
13։30-ից՝ երկարացված ուսումնական օրվա նախագծեր
13.40` Համատեղ երաժշտական դաս Արամ Մովսիսյանի հետ. «Սեբաստիա» համերգասրահ
մասնակիցներ՝ Մարինե Ոսկանյան, 4 սովորող
15։15-16։00՝ մեդիաուրբաթ-համերգ ընդհանուր պարապմունք

Նելի Արղությանի 2-4 տարեկաններ
Աննա Հայրոյանի 2-4 տարեկաններ
Լիլիթ Սահակյանի 6 տարեկաններ
Հռիփսիմե Առաքելյանի առաջին դասարան
Անահիտ Հարությունյանի առաջին դասարան
Մերի Գրիգորյանի երկրորդ դասարան
Տաթև Թամազյանի երկրորդ դասարան
Հասմիկ Ղազարյանի երրորդ դասարան
Արմինե Մնացականյանի երրորդ դասարան

4-5-րդ դասարաններ
Լիանա Հակոբյան
Անի Մրտեյան
Մարինե Ամիրջանյան
Մարգարիտ Հարությունյան
Իվետա Ջանազյան
Գայանե Փարվանյան
Հասմիկ Թոփչյան
Մարինե Ոսկանյան

Աննա Ստեփանյան
Երանուհի Խլղաթյան

One comment to Հեղինակային մանկավարժության հեղինակների ամենամյա մայիսյան 12-րդ հավաք. Օր երրորդ

  • Մայիսյան հավաք  says:

    […] նախագծերի ներկայացում կրթահամալիրի դպրոցներում Արևելյան դպրոց-պարտեզում, Արևմտյան դպրոց-պարտեզում, Հյուսիսային […]

Թողնել մեկնաբանություն