Ձմեռային ճամբար, երկրորդ շաբաթ

grigorՀունվարի 20, ուրբաթ
Գիտագործնական հավաքի կլոր սեղաններ կրթահամալիր դպրոցներում
 

08:00-08:45 Ուսումնական ավտոբուսների երթ դեպի Մայր դպրոց
08.45-09:00 Պարատուն
09:00-09:25 Ընդհանուր պարապմունք-տողան, պատասխանատու՝ Հռիփսիմե Առաքելյան
Ձմեռային եռօրյա ճամբար Դլիջանում
09:30-12:30 Ուսումնական նախագծեր ըստ հրապարակված ծրագրերի
-Սովորողների ուսումնական 3-րդ շրջանի (փետրվար-մայիս) անհատական պլաններ                             (4-5-րդ դաս.)
Հանրակրթական Դիջիթեքբնագիտատեխնիկականմարզական ստուգատեսների
հայտերի վրա աշխատանք, հրապարակում (ամեն մեկի հայտի, ջոկատի, խմբի
հայտերի գրանցում).
-Հավաքի ուրբաթի-ամփոփման նախապատրաստում, Մարինե Ոսկանյան

Կլոր սեղաններ կրթահամալիրի դպրոցներում

Քոլեջ՝ 09.45, Քոլեջի առաջին հարկի լսարան

Անահիտ Մելքոնյան և ընկերներ,Սովորողի բլոգը աշխատանքային գործիք, ինքնարտահայտման հարթակ

Միջին դպրոց՝ 10.00, դպրոցի կենտրոնական ընթերցասրահ

Գոհար Եղոյան, Արտադրական ուսուցում, համագործակցային նախագծեր

Տաթև Ալեքսանյան, Համագործակցային տարատարիք նախագծեր

Լուսինե Բուշ, Միջազգային նախագծերը ուսումնական գործունեության հարթակ

Մասնակիցներ`Անի Մրտեյանի, Գայանե Փարվանյանի թարգմանրական ջոկատ

Ավագ դպրոց՝ 11.00, Մայր դպրոց, դպրոցի ընթերցասրահ

Ելենա Սարգսյան, «Շրջակա աշխարհը, հայրենագիտությունը կրթահամալիրում»

Յուրա Գանջալյան,Անգլերենի ամենամսյա ֆլեշմոբերի կազմակերպումը կրթահամալիրում
մասնակիցներ`Մարգարիտ Հարությունյան, Անի Մրտեյան

Հարավային դպրոց-պարտեզ՝ 11.00, դպրոց-պարտեզի Լուսինե Գասպարյանի լսարան

Հասմիկ Պողոսյան, Տրատլոնի կազմակերպումը կրտսեր դպրոցում

Շուշան Ալեքսանյան, Շրջակա աշխարհը, հայրենագիտությունը կրթահամալիրում

Լուսինե Պետրոսյան, Սննդի կազմակերպումը կրթահամալիրում

Մասնակիցներ՝ Գայանե Սարգսյան

Հյուսիսային դպրոց-պարտեզ՝ 11.30, դպրոց-պարտեզի ցուցասրահ

Կարինե Մամիկոնյան, Դասավանդողի ինքնակրթություն

Արեն Շահնազարյան Նոր Գեղարվեստ
մասնակիցներ`Հասմիկ Թոփչյանի տեխնոլոգների ջոկատ

Արևմտյան դպրոց-պարտեզ՝ 12.00, դպրոց-պարտեզի երաժշտության սրահ

Մարինե Մարտիրոսյան ,Ռոդարիի ստեղծագործությունները որպես ուսուցման գործիք

Հայարփի Տոնոյան, Ընթերցավարի և ընթերցողի դերը ընթերցանության մեջ
Մասնակիցներ` Վահուհի Բաղմանյանի ընթերցասերների ջոկատ

13։00-13։30հեղինակային կրթական ծրագրի համերգ

Արևելյան դպրոց-պարտեզ՝ 13.30, դպրոց-պարտեզի թատրոնի սրահ

Առարկայական ֆլեշմոբներ – հեռավար դպրոց. Վանուհի Բաղմանյան, Լիանա Հակոբյան
-ուսումնական բաց նախագծեր, դրանց կազմակերպումը, արդյունքները
Անի Մրտեյան
«Ուրախ անգլերեն»
Մարմնակրթության կազմակերպումը Արևելյան դպրոցում, Մերի Գրիգորյան, Արմինե Մնացականյան,  Լիլիթ Սահակյան, PP

14։15` Մեդիաուրբաթ. Մարմարյա սրահ

Թողնել մեկնաբանություն