Ձմեռային ճամբար, երկրորդ շաբաթ

15977309_1228835743869720_3228992567458645568_n
Հունվարի 19, հինգշաբթի
Գիտագործնական հավաքի կլոր սեղաններ կրթահամալիր դպրոցներում
 

08:00-08:45 Ուսումնական ավտոբուսների երթ դեպի Մայր դպրոց
08.45-09:00 Պարատուն
09:00-09:25 Ընդհանուր պարապմունք-տողան, պատասխանատու՝ Հռիփսիմե Առաքելյան
Ձմեռային եռօրյա ճամբար Դլիջանում
09:30-12:30 Ուսումնական նախագծեր ըստ հրապարակված ծրագրերի
-Սովորողների ուսումնական 3-րդ շրջանի (փետրվար-մայիս) անհատական պլաններ                             (4-5-րդ դաս.)
Հանրակրթական Դիջիթեքբնագիտատեխնիկականմարզական ստուգատեսների
հայտերի վրա աշխատանք, հրապարակում (ամեն մեկի հայտի, ջոկատի, խմբի
հայտերի գրանցում).
-Հավաքի ուրբաթի-ամփոփման նախապատրաստում, Մարինե Ոսկանյան

Կլոր սեղաններ կրթահամալիրի դպրոցներում

Միջին դպրոց՝ 10.00, դպրոցի կենտրոնական ընթերցասրահ

Գնել Հարությունյան և սովորողներ, Արտադրական ուսուցում:

Անուշ Ասատրյան և սովորողներ, Ծաղկաարտադրություն, կանաչ պուրակների ստեղծում

Հասմիկ Ուզունյան և սովորողներ, Կանաչ անկյուններ. Գործուն բնագիտություն
Մասնակիցներ՝ Լիանա Հակոբյան և ընկերներ

Քոլեջ՝ 11.00, Քոլեջի առաջին հարկի լսարան

Շողիկ Պողոսյան և ընկերներ

Հարավային դպրոց-պարտեզ՝ 11.00, դպրոց-պարտեզի Լուսինե Գասպարյանի լսարան

Մարինե Մրտչյան,«Սուրբ Ծննդյան ավետիսներ, ամանորյա խաղեր» նախագիծ. արդյունք

Լուսինե Գասպարյան,Ուսումնական օրացույցը դասավանդողի շուրջտարյա գործունեության ուղեցույց

Կարինե Բաբուջյան:Հեղինակային կրթական ծրագրում աշխատող ուսուցիչը

Սուսաննա Դավթյան, Ներառական ուսուցման հեղինակային կազմակերպում.
Մասնակիցներ՝ Տաթև Թամազյան, Հռիփսիմե Առաքելյան

Հյուսիսային դպրոց-պարտեզ՝ 11.30, դպրոց-պարտեզի ցուցասրահ

Ռիմա Երեմյան,Ուսուցում առանց սահմանների. «Շփումը կենդանիների հետ» 

Նինա Հովհաննիսյան, Հայկուհի Հովհաննիսյան,«Թերապիաները, որպես  սովորողի ամբողջական ներառման բաղկացուցիչ»

Մասնակիցներ՝ Արմինե Մնացականյան, Հասմիկ Ղազարյան

13։00-13։30հեղինակային կրթական ծրագրի համերգ

Արևելյան դպրոց-պարտեզ՝ 13.30, դպրոց-պարտեզի թատրոնի սրահ

Անահիտ Հարությունյան,«Մեդիա-այբբենարանները որպես ընթերցանության գործիք», «Պլանշետը որպես ուսումնական գործիք

Տաթև Թամազյան,  Անահիտ Հարությունյան,Ուսումնական օրացույցը կազմակերպիչ
Նելի Արղության, Սաթի Քարաջյան , երկու դաստիարակով աշխատանքը նախակրթարանում

Ավագ դպրոց՝ 13.30, Մայր դպրոց, Հայրենագիտության կենտրոն

Բորիս Վարդանյան, Մարթա Ասատրյան,Սովորողի ռազմա-մարզական պատրաստությունը կրթահամալիրում. ռազմամարզական խաղեր, ճամբարներ

Արևմտյան դպրոց-պարտեզ՝ 13.40, դպրոց-պարտեզի Աշխեն Թադևոսյանի լսարան

 

Թողնել մեկնաբանություն