Ձմեռային ճամբար, երկրորդ շաբաթ

15895131_593456867508403_5338797039394637307_n
Հունվարի 18, չորեքշաբթի
Գիտագործնական հավաքի կլոր սեղաններ կրթահամալիր դպրոցներում
 

08:00-08:45 Ուսումնական ավտոբուսների երթ դեպի Մայր դպրոց
08.45-09:00 Պարատուն
09:00-09:25 Ընդհանուր պարապմունք-տողան, պատասխանատու՝ Հռիփսիմե Առաքելյան
10:30՝ Ձմեռային եռօրյա ճամբար Դլիջանում
09:30-12:30 Ուսումնական նախագծեր ըստ հրապարակված ծրագրերի
-Սովորողների ուսումնական 3-րդ շրջանի (փետրվար-մայիս) անհատական պլաններ                             (4-5-րդ դաս.)
Հանրակրթական Դիջիթեքբնագիտատեխնիկականմարզական ստուգատեսների
հայտերի վրա աշխատանք, հրապարակում (ամեն մեկի հայտի, ջոկատի, խմբի
հայտերի գրանցում).
-Հավաքի ուրբաթի-ամփոփման նախապատրաստում, Մարինե Ոսկանյան

Կլոր սեղաններ կրթահամալիրի դպրոցներում

Միջին դպրոց՝ 10.00, դպրոցի կենտրոնական ընթերցասրահ

Ժաննա Հակոբյան և սովորողներ,Նախագծերը` սովորողի ինքնարտահայտման հարթակ:

Մարալ Կարապետյան և սովորողներ.Ճամփորդությունների կազմակերպումը ուսումնական նախագիծ
Սովորողների բլոգները նախագծային հարթակներ
մասնակիցներ՝ Գայանե Փարվանյանի, Անի Մրտեյանի թարգմանիչների ջոկատ,

Քոլեջ՝ 10.00, Քոլեջի առաջին հարկի լսարան

Մարինե Մկրտչյան և ընկերներ, Ուսումնական բաց նախագծեր. «Սուրբ Ծննդյան ավետիսներ, ամանորյա խաղեր» նախագիծ. ընթացքը, արդյունքներ

Մերի Խանջյան և ընկերներ, Արտադրական ուսուցում, մասնագիտական ուսուցում. սովորողի ուսուցում արտադրությամբ, ուսուցման արդյունքների ներկայացում-տարածում, «Սեբաստացի մոլ»

Մասնակիցներ՝ Մարինե Ոսկանյան, Հասմիկ Թոփչյանի  տեխնոլոգների ջոկատ

Ավագ դպրոց՝ 11.00, հասարակագիտության լսարան

Վահրամ Թոքմաջյան,«Դպիր» մանկավարժական էլեկտրոնային ամսագիր. ամսագիրը ուսուցչի մասնագիտական արտահայտման հարթակ, ուսուցչի մասնագիտական զարգացման գործիք
մասնակիցներ՝ Վանուհի Բաղմանյան,

Հարավային դպրոց-պարտեզ՝ 12.00, դպրոց-պարտեզի Լուսինե Գասպարյանի լսարան

Աննա Գանջալյան,Ուսումնական բաց նախագծեր, դրանց կազմակերպումը, արդյունքները

Տաթև Մելքոնյան, ֆլեշմոբները սովորողների և ուսուցիչների առարկայական հետաքրքրությունների դրսևորման հարթակ

Մենուա Հարությունյան, Ընտրությամբ  գործունեության կազմակերպումը

Արաքս Հովհաննիսյան, Դպրոց-պարտեզ. ուսումնական բաց միջավայր

Անի Մրտեյան, Լիանա Հակոբյան

Արևմտյան դպրոց-պարտեզ՝12.00, դպրոց-պարտեզի Աշխեն Թադևոսյանի լսարան

Անահիտ Եղյան ,Բնագիտական լաբորատորիան կրտսեր դպրոցում

Արմինե Գյոնջյան,Նախագծային ուսուցում. հեքիաթներից մինչև բնագիտական փորձեր

մասնակիցներ՝ Անահիտ Հարությունյան, Մերի Գրիգորյան

13:00-13:30 Հեղինակային կրթական ծրագրի համերգ-ներկայացում

Արևելյան դպրոց-պարտեզ՝ 13.30, դպրոց-պարտեզի թատրոնի սրահ

Մարգարիտ Հարությունյան,«Նոր ռադիո»

Հռիփսիմե Առաքելյան,«Ձմեռային ուսումնական արձակուրդ»

Հյուսիսային դպրոց-պարտեզ՝ 14.00, դպրոց-պարտեզի ցուցասրահ

Օլյա Մանդալյան, Նախադպրոցական խմբի դաստիարակ
դաստիարակների զույգով աշխատանք. դաստիարակի մասնագիտական զարգացում

մասնակիցներ՝ Նաիրա Նիկողոսյան, Լիլիթ Սահակյան

Երկարացված օր
14:00-14:30՝ Ճաշի ընդմիջում
14:30-17:00՝ երկարացված օր
14.30-ից` այլ նախաձեռնություններ

 

Թողնել մեկնաբանություն